Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem RAM Dotaz

Zdravím, kúpil som nový PC, ale mám v starom PC DDR3 pamäte ADATA 4GB. Je možnosť pridať ich k novému PC? Nové PC RAM: Kingston HyperX Savage DDR3 8GB. Tým pádom by bolo 12GB. Budú spolu fungovať?

shity su praveze rozne haluz-nazvy, chladice a ine blbosti, ktore akurat tak pridavaju na cene a realny prinos je 0.000 nic.
odjakziva strkam do pc najlacnejsie ramky a az v poslednom case (po cca 15r roznych kombinacii u seba, v praci a znamych) som sa stretol s tym ze si spolu nesadli goodram a patriot ramky.