Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rychlost internetového připojení

Ahoj, mám problém s rychlostí mého internetu. Měl jsem na svém PC Win 7 a net běžel vpohodě. Byl jsem však nucen OS přeinstalovat opět na Win 7, konkrétně verzi Home Premium 64 bit. Vše se povedlo, problém je však v rychlosti internetového připojení. Net je mnohem pomalejší. Připojuji se na veřejnou wifi, kam se přpojuje max 10 lidí a nikdo to nebylo tak pomalé, všem ostatním net jede mnohem rychleji. Využívám Chrome. Proto se V8s chci zeptat, jestli vás nenapadá nějaká rada, jak toto vyřešit.

Děkuji za odpovědi.
Změna předmětu, původně: RYCHLOST INTERNETOVÉHO PŘIPOJENÍ (Kurt)

Připojuji se na veřejnou wifi, kam se přpojuje max 10 lidí a nikdo to nebylo tak pomalé

akoze, comu sa divis? odkedy je normalne ocakavat od verejnej wifi nejaku spolahlivost?

všem ostatním net jede mnohem rychleji.

mas overene, meral si, mozes dolozit vysledkami? alebo si len pri pive pocul?