Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Roproduktory 5.1 - hraje jen jeden + subwoofer

Zdravím všechny a obracím se na zkušenější s prosbou o radu,

koupil jsem si externí zvukovku od i-tec 7.1 audio adapter. Po připojení a instalaci ovladačů hraje stále a pouze jen jeden reproduktor a subwoofer. Ať dělám co dělám, nejsem schopen sestavu zprovoznit. Používám OS Windows7. Když si dám ve vlastnostech reproduktorů test, tak se ozvou všechny, ale při běžné práci hraje jen jeden. Poradí prosím někdo?Předem děkuji.

ale při běžné práci hraje jen jeden.

Más nainstalovaný ovladač pro tvou zvukovku ?
1) Špatné zapojení Jack 3.5
Příklad, kupříkladu Realtek po pripojení Jack do zdířky na zvukové karte, se zeptá, nebo informuje čemu, kterým repro koresponduje.
2) Běžný zvuk, video, jsou ve formátu 2.0/2.1 stereo, nemá ti jak jít '7.1' zda-li to nepodporuje format.
* Co to znamená ? Jednoduše, že dejme tomu písnička ve stero, pojede ve stereo, né že půjde slyšet v 7.1 reprobednách.
Navíc záleží i na WEB prohlížeči, kde nevím jden, Chre umel Youtube treba jen ve stereo.