Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s tv kartou

Koupil jsem si televizní kartu(http://www.alza.cz/lifeview-tv-walker-swift-d69612. htm) připojenou přes USB, napojím ji na anténu na střeše, najde mi to programy čt1,Čt2, novu,čt24. ale když je chci spustit objeví se že nemám dostatečný signál, ale při hledání mi to ukazuje že signál je dobrý, mám tam plnou čáru.

Bydlim v Praze 5, v Radotíně.

Když tak vám pošlu screeny na email, kdyby mel nekdo zájem mi pomoct.

treba aj mat na pamati ze je rozdiel sila signalu a kvalita signalu. Aj ked je sila signalu na maxime tak moze byt mizerna kvalita signalu (odrazy a ine rusenia). Skus to z inou antenou prip. aj len s nejakou stolovou ak bola k tomu dodana, niekde kde je dobry signal (blizko vysielaca).