Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Domácí kino hlásí REMOTE 1

Dobrý den. Nedaří se mi zprovoznit domácí kino Panasonic SA-PT70. Po zapnutí do sítě se na TV zobrazí modré pozadí s logem dvd... to je ok. Na displeji se zobrazuje AUX/TV. Při stisknutí jakéhokoliv tlačítka na ovladači se na displeji objeví REMOTE 1, po chvíli to zmizí. Na vložení disku nereaguje. Pokud by někdo věděl, co s tím, budu moc vděčná:-) Pěkný večer... Děkuji Věrka

Jo, jo, tazatelka si mohla přečíst manuál....

“REMOTE 1” or “REMOTE 2”
Match the modes on this unit and remote control.
Depending on the number being displayed (“1” or “2”),
press and hold [OK] and the corresponding numbered
button ([1] or [2]) for at least 2 seconds.

Stáhnout jde TADY,může se hodit i příště.Je to si pro typ SC-PT70,ale to označení SA-PT70 je zřejmě jen pro hlavní přístroj a SC je to komplet i s bednami.-viz str.2 nahoře.Takže to bude ono.

Případně i servisní manuál pro opraváře a nastavení:
http://elektrotanya.com/panasonic_sa-pt70.pdf/down load.html
Dole pod velkým rámečkem kliknout na Get Manual.

edit:tak jsem ještě chvilku googlil a TADY je ten návod i česky.