Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno zmenšení okna

Ahoj,

můžete mi prosím poradit, jak zmenším okno, abych se dostala až dolů?
Vyrábím cewe foto knihu. Mám ji v košíku, a když přejdu k pokladně, zobrazí se okno, kde až úplně dole je "Dále", no ale tam já se nemůžu dostat :-( Po stisknutí pravou myší se zobrazí velikost a posunout. Posunout jde doprava, doleva a dolů, u velikost se neděje nic. Zmenšit okno klasicky, když mám kurzor na konci okna, jde jen trochu do šířky, ale do výšky mi jen to okno padá dolů... :-(

Díky, Katka

Aha,tak to promiň,to jsem nějak blbě pochopil,já myslel,že to děláš přímo v okně.Tak asi jen hledat v nápovědě k tomu programu,jestli tam nějaká je(zkus F1).Nebo se obrátit na podporu té fotofirmy.
Nebo možná ještě zkusit změnit rozlišení obrazovky ve vlastnostech plochy,třeba se to zmenší.