Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nefunkční Sound Blaster 128 PCI ve WinXp SP2

Zdravím,
chtěl jsem si nainstalovat tuhle zvukovku. Připojil jsem ji tedy k PC, zapnul, Windows si sam našel a nainstaloval ovladače, ale když se podivám do spravce zařízení vidím u ní žlutý vykřičníček a hlasí to chybu:

Toto zařízení nenalezlo dostatek prostředků, které by mohlo použít. (Kód 12)

Zkoušel jsem postupy, co radí M$ (poradce při potížích), ale nepodařilo se mi to vyřešit. Prosím pomozte, už se s tím s*ru přes dvě hodiny a žádný pokrok, zkoušel jsem i různé jiné ovladače, ale problém stále trvá...

Konfigurace: Gigabyte 945P-DS3 Rev 3.3 - Intel 965P, Intel Core 2 Duo E6300, GF7600GT, 1024MB RAM

Díky!
MaSo

jestli tě to potěší, nejsi sám.
já tuto noname zvukovku koupil kdesi v bazaru, nějakou dobu fungovala pod w2k a jednoho dne wirdows nenaběhly - konflikt právě se zvukovkou. ovladač šel pryč, a když jsem ji časem zkusil znovu rozchodit, dostal jsem z driverguide.com jen tuny spamu místo registrace :x:
prostě to čeká až půjdu kolem nějakého pc krámu a koupím jinou kartu s orig.ovladačem, ale po koncovém zesáku na kartě se mi bude stýskat :(