Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 4K 60FPS

Ahojte, neviete prečo mi niekedy sekne video na Youtube v 4K 60FPS a v 8k už seká? PC je nový, bez vírusov. Ovládače nainštalované, chipset prvý.
FX 8300
R9 290X 4GB. Net 60MBit/s down. Díky vopred.
8GB RAM.

nejnovější 16.12.1 ovladače máš? tam je podpora VP9 akcelerace v Chrome a klonech při zapnuté hw akceleraci
já teda mám Firefox 50.1.0 64bit s multiprocess enabled a na RX470 jede 4k60fps v pohodě (podle taktů aktivní UVD režim) u 8k to dává jen 24fps u víc už zahazuje snímky asi bude záležet i od videa jaký bitrate atd.