Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ASUS F555UJ-XO050T

Zdravím, chcem sa spýtať či tento notebook sa oplatí kúpiť.. ak ho niekto má, aké su plusy a mínusy? Má nejaké vadné komponenty čo môžu odísť?..
Parametre..
Procesor : Intel Core i5-6200U
Graf. Karta : nVidia Geforce 920M 2GB
RAM : 8GB
HDD : 1TB
OS : Windows 10

Dobrý den, notebook neodporúčam, jak z dôvodu chladenia, MB tak aj s pár dalšími problémami, za danú cenu je možné nájsť rozhodne lepší notebook (nemyslím "len výkon" ale všetky aspekty vrátane kvality atd).

Rozhodne by bolo vhodné napísať na aké účely by mal notebook slúžiť, prípadne upresniť cenu.