Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem bedna od zalmanu

Ahoj lidi chtěl bych se zeptat jaká je lepší case zalman r1 okno nebo zalman z1 neo vím že ani jedna není nejlepší ale časem bude upgrade tak radši koupím lepší grafiku a procesor než abych na nich šetřil ne? Předem díky za odpovědi

• Zalezi co a za jakym ucelem hledas, zrovna pred hodinkou jsem doskladal jeden na Corsair 540 zaklade (kvalitni kovové provedeni), kde bez problému vleze 33Cm graficka karta, kompatibilni s Watercoliing, ale pouzil jsem AIR Thermalthake 12 Silent PRO (pri OC CPU nepresahne 43C) a jeste nakej Centimetr zbyl..
* "12" celni ventilatory jsem ale nezapojoval do '12V'_FAN na zakladni desce kvuli hluku, zadny plastik, opravdu dobra kvalita, vse je prakticky schované v druhé polovine, kde pri pohledu pres bocnici nejde prakticky videt zadné kablové zapojeni.
• Pro sebe jsem pod smrk zvolil : Thermaltake core g3 (+- 2000Kc) hlavne pro jeho format 'SLIM ATX', , kde osobne preferuji spis PRCKY bedny .

[img=/file/view/27709-540-jpg]http://pc.poradna.net/file/view/27709-540-jpg[/img]

chcípli hned po záruce všechny.

• Jo jo, to budeš stejný smolař jak já :-D
• Slyšet v PC skoro nejde ani na 12V pri 1400Rpm (okolo 19dB) ono, každý výrobce má lepší a horší produkty, tyto "Hydraulické" cosi, vypadají spolehlivě, v každém případe, celý chladič je vcelku kvalitní doposud jsem znal spíš Silent 12 (né PRO), co si s CPU na OC nebo nad 120W jenom pohráli, výkonem bych ho přirovnal k Be Quiet Dark Rock, který patří mezi mé spíše přívětivé.
* Ono je k němu i redukce, aby jsi nejel pres 12V, kde už prakticky nejde ani na těch 5V slyšet.

Tak proti chladiči nic nemám ten vypadá slušně a kvalitně zpracovanej ovšem točák bych už po zkušenosti od nich už nebral samostatně.:-) Jinak ten u nás ani nemaj jako by hlavní prodejci měli v oblibě jenom určitý značky/typy na Zen tu mám připravenej tenhle,sehnal jsem novej na Aukru za 600 a prodávali ho tu krátce pouze ve dvou obchodech.:-)