Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypínání disku , když stahuji ?

Dobrý den, mám dotaz , dnes jsem si dal stahovat přes noc hru (konkrétně GTA V) a pc teda nechal zapnutý celou noc ,přes noc protože mám 1 MB - 1,5 MB download takže 66 GB se jen tak nestáhne , ale abych neodbíhal , mám problém že když jsem se ráno zase podíval na počítač tak nevím jestli se náhodou nerestartoval ale ze hry se mi stáhlo snad jen 2 GB a to za celou noc a Steam přes který jsem to stahoval byl vypnutý , tak jsem si říkal buďto se pc sám restartoval , protože když jsem došel normálně fungoval a jel. A nebo jsem ještě objevil funkci vypnutí disku při neaktivitě a mám tam nastaveno 20 min. takže jsem si říkal jestli se náhodou třeba nevypl a stahování přestalo. A to už se mi přávě stalo už 2 noc.
Poznámky : Aktualizace Windowsu přes noc neproběhla , jen kontrola aktualizací
a režim spánku a všechno okolo uspání či vypnutí pc mám vypnuto (snad)
Předem díky

Už jsem došel proč se to přestalo stahovat , bylo to tím že se PC restartoval .. ale nevím proč v Prozhlížeči událostí mi to píše že "systém se znovu restartoval,aniž by se před tím zcela vypnul tato chyba mohlá být způsobena tím , že systém přestal reagovat , selhal nebo došlo k neočekávané ztrátě napájení".