Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vyhledávání na YOUTUBE

Zdravicko mam takovy problem a potreboval bych poradit. Upnul sem video na YOUTUBE ale kdyz si zadam do vyhledavace presny nazev tak mi to video nenajde ale napsal sem treba nazev bez jednoho slova a naslo mi to video jako prvni a nechapu v cem je teda chyba.. tagy sem dal vsechny mozny a zkousel sem to i uplne bez tagu a je to porad to stejny.. video zverejneny je normalne se da na nej divat ale nedokazete mi poradit jak to nastavit aby ho lidi nasli kdyz si zadaji cely nazev ? :) diky

No tak dobře. Ty sem nedávej přesný název, ale pak nečekej radu, protože my Ti zase bez přesného názvu nedokážem poradit. Třeba je v názvu nějaké obecné slovo, které se z vyhledání vyřadí, nebo jde o slovo "zakázané", možností je víc.