Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem počítač se sekne při zátěži

Dobrý den již nějaký čas se mi při spušetění hry (League Of Legends) ale i při jiných hrách zamrzne obraz a celej pc se kousne nic nereaguje obraz vidim seklej dokavaď pc ručně nerestartuju dříve mě pc takhle nezlobil. Nevím co má tohle na starosti a co potřebujete vědět k vyřešení problému takže info kdyžtak dodám !

Pc sem projel antivirem i spyhunterem nic tam není, windows mám čerstvě přeinstalovanej používám win 7 home.

Děkuji moc za přečtení.

V pc mám tedy tyto dvě ramky a ještě jednu 2GB celkem 10gb.

V biosu jsou nastaveny tythle hodnoty věřím že někde v tom bude problém jen se v tomhle vůbec neorientuju.

CPU Clock Ratio 3200 Mhz
CPU Northbridge frequency 2000 Mhz
CPU Frequency 200 Mhz
HT Link Frequency 2000 Mhz
Memory Clock x 6,66 1333 Mhz.

Už delší dobu mě to vážně trápí dříve tohle pc prostě dělal příjde mi že už ani ten výkon neni takový normální...

Děkuji mockrát za jakoukoliv pomoc !

jsi tisící první domácí instalatér.

Místo nesmyslného šťárání v BIOSu by nejspíše stačilo instalovat řádně redmondský os s instalací řádných ovladačů v řádném pořadí. BIOS se s OP dávno "domluví" sám, nepotřebuje k tomu šťárala, co neví co dělá.
Poznámka: A jakýpak je tam zdroj? CPU už máme, GPU je dosud tajná.

atypický modul 2gb vyhodit, nic navíc k těm 8gb nepřináší kromě nekompatibility.

nastavení časování v biosu neřeš, nemáš vývojovou alfa verzi desky ale odladěnou z normálního prodeje, s procesorem se domluví sama.

po tvé reinstalaci a neodpovědi (asi nevíš o čem je řeč) to stále vidím na neinstalaci ovladače základní desky.

že něco někdy trochu fungovalo moc neznamená, lidi si časem zasírají pc automaticky spouštěným balastem. chyby v prohlížeči událostí jsi taky nekontroloval.

jako bonus z takových lidí nakonec vyleze, že tam mají avast nebo podobný shit.

a nic ti nebrání nabootovat z něčeho s memtestem a nechat běžet.

Předem děkuji všem co se mi snaží problém vyřešit.

- 2gb Ramku jsem odebral zůstaly mí v pc tedy ty dvě 4gb jsou obě v modrém slotu a bílý slot na ramky je prázdný.

S instalací jsem si dal tentokrát fakt záležet myslel sem že hlavní problém je v tom.
Nainstaloval jsem Win7 Home aktualizoval všechny ovladače jak zákl desky, tak procesoru, a i grafiky.

Pro jistotu jestli víte o nějakém programu co mi přímo ukáže jestli sem nějaký ovladač nevynechal byl bych moc rád a překontroluju to. Teploty sem zatím neměřil ale je fakt že PC strašně hučí.
Nedávno jsem provedl totální vyčištění všech větráků, chladiču od prachu a dal novou pastu na procák. ale stejně když spustím hru pc se rozjede jak kdyby běželo maraton (od poslechu slyším jak prostě fičí)

Grafiku mám AMD RADEON 6670
Procesor AMD Phenom(tm) II X4 840 (84CPUs) 3.2Ghz
a Zdroj mám CoolerMaster Thermal Master 500W
Kvalitní a tichý 500W zdroj, podpora ATX12V v 2.2, pasivní PFC, 120mm tichý větráček, účinnost >65%,
dostatek ochranných funkcí UVP / OPP / OVP / OCP, 3x SATA, 2x Molex, 1x Floppy, 1x 20+4pin a 1x 4+4pin.

V Pc mám ANtivirus Nod 32 a pro jistotu projíždim ještě spyhunterem.
Na čištění používám Ccleaner a a i defragmentaci provádím.

V Pc mám ANtivirus Nod 32 a pro jistotu projíždim ještě spyhunterem.
Na čištění používám Ccleaner a a i defragmentaci provádím.

Kristova noho! Máte aspoň obraz nezasviněného os, než docleanujete k smrti?
Mimochodem, ty teploty CPU, je nasazen chladič CPU správně? Nenacákal jste tam moc teplovodivé pasty?