Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak otevřít velký html soubor

Mám stažený soubor html o velikosti 82Mb a v žádném prohlížeči (Firefox, IE, Chrome) jej nemohu otevřít. Provedlo se pouze částečné zobrazení, kdy prohlížeč stále soubor načítal. Vyzkoušel jsem i KompoZer, ale ten se taky při načítání sekne. V pozn. bloku soubor otevřít lze po delší době.
Potřebuju poradit jak, resp. jakým programem tento soubor otevřít v HTML zobrazení (zkoušel jsem i File Pro View).
Díky

Když to máš staženo, podívej se na doprovodný soubor (má stejné jméno jak html) co tam je, pokud tam jsou obrázky, nebo video přesunout je jinam a postupně dávat zpět - když už to potom půjde otevřít.
Nebo dej soubor celý stranou a otevři jenom holou html stránku - ta určitě nebude velká.

Pokud by to byla pouze tabulka s velkým počtem řádků, jak tady zaznělo, pak by nebyl problém ji programově rozdělit na víc částí, které by se otevřely každá zvlášť.
Jinak by možná mohlo pomoci přesunout se na počítač s větší pamětí (což se samozřejmě musí vyzkoušet).

I když tam bude obrovská tabulka, tak nebude mít takovou velikost - musela by obsahovat obrázky nebo videa. Ty by byly ve složce mimo html soubor. Žádný text v tabulce nemůže být tak velký (i kdyby to byla celá kniha).
Také tam může být neplatný odkaz v head na web, který nefunguje a proto to stále načítá.

Zprvu se mi dotaz zdál ujetý, ale když jsem si zagoogloval ve stylu "how to open huge (larger) html", vyjela spousta odkazů.
Tož by mě zajímalo, kde a proč jde takový soubor stáhnout.
Myslím nějaké užitečné použití (velké umělé html pomocí PHP apod. je lehké vytvořit) .