Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GTX 960

Dobrý den, tak jsem si koupil GTX 960: http://graficke-karty.heureka.cz/gigabyte-gv-n960i xoc-2gd/ ale když hraju DOOM 4 a chci vše dát na ultra včetně anti-aliasingu vše prostě na max tak mi hra jede nějakých 45-50 FPS ale má toleranci se škubat takže z ničeho nic během vteřiny je z 45FPS např 20 pak třeba 15 a potom to rychle zas skočí na 45 a tak to je pořád dokola narazil jsem na limit grafické karty ? protože když mám vše na High tak mi to jede na 60-70 FPS.. a neseká neškubá se nic jede to prostě jak má plynule.. jinak na procesoru mi při hraní té hry jedou všechny jádra na 80-85% a teplota je pěkná jen 38-40% a drží se, takže procesorem to nebude si myslím.. Moje sestava: AMD x4 760K 4.50GHz, GTX 960 2GB OC Version, DDR3 2133MHz 8GB, Zdroj 600W Modecom, základní deska Asus A88XM-Plus..

Tak už jsem zjistil čím to bylo a to teplotou neměla nanešenou teplovodivou pastu na grafickém čipu a tak se přehřívala, dal jsem tam novou, a teplota se krásně srazila až o 25 stupňů a když ted zapnu hru DOOM 4 na ultra tak mi to jede krásně 60FPS plynule a když se dívám do statistik tak při hraní si veme z grafiky jen necelých 750MB a mám více jak 1GB volných v paměti grafiky takže 2GB grafiky na tyhle hry stačí si myslím :D a 2GB paměti v grafice je stále dost na ty novinky v roce 2017 už ale možná nebude stačit ale na střední rozhodně to půjde plynule, takže těm rejpalům co si myslí že čím víc GB paměti má grafika tím líp tak to není pravda při hře DOOM4 si hra výžádala necelích 768MB paměti z Grafiky.. takže 2GB v pohodě stačí.. a já jsem spokojený za 1500KČ mít takovouhle grafiku i zaklínače 3 hraju na nejlepší detaily a plynule.. bylo to jen teplotou a ta je vyřešena nepřekročí hranici 60 stupňů a vše jede plynule.. a na GTX 1060 bych už potřeboval lepši procesor, ale na co když to už teď hraju plynule a na víc jsem jen po večer nebo jen když mám čas takže mě BOHATĚ stačí...