Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém so zvukom

Dobrý deň mám problém so sluchátkami(nie ako takými ale so zvukom) Niekedy mi vypadne a musím pohnúť s nimi pohnúť. Skúšal som viaceré sluchátka nepomohlo. Aj ovladače som aktualizoval a nič a už fakt neviem čo s tým. Ak niekto pomôže budem rád

čo tak si to normálne prečítať. Pohnem so sluchátkami aby išiel zvuk znova? :O A Nevedel som čo mám robiť tak som skúšal ovládače. Ja čakám radu a nie že mi niekto napíše na čo sú ovladače to viem aj sám...

A logiku používať dokážeš?
Ovládače sú na komponent v PC, aby spolupracoval s OS. Tebe vypadáva zvuk, ale keď "pohneš" trochu - funguje. Logika: ak niečim hýbem, tak to s čím hýbem bude mať poruchu/chybu. A zamerať sa na mechanický problm - unavené kontakty v konektore = výmena konektora (opravia v servise).
Capisco?