Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem "Plný" disk

Dobrý den,
řeším jeden docela závažný problém. Před stáhnutím souboru velkého 52 GB mám na disku místo 128 GB. Po stáhnutí jen cca 71 GB. Ovšem po rozbalení(rar archiv) mi to v cca 55% extrakce napíše, že je zřejmě plný disk a operaci nelze dále provést. Ptám se tedy, proč má být plný disk(opravdu mi počítač píše, že je plný), když by se mi tam měla ta složka vejít a ještě zbýt dost místa? Děkuji za rady. :-|

Před stáhnutím souboru velkého 52 GB mám na disku místo 128 GB. Po stáhnutí jen cca 71 GB.

To je v poriadku...
128 -52 = 76

Na rozbalenie rar archvívu potrebuješ 2,5 násobok veľkosti archvívu, ktorý chceš rozbaliť... teda 52 * 2,5 = 130... Ty máš iba tých 71 GB... :i:

"když mám to "montrum" na druhém PC, že bych si to jen přetáhnul. Co k tomu budu potřebovat"
urcite doatatok miesta na disku, ktore nemas.
Tak je zbytocne spekulpvat "ako", ked neni "kam".

Napis informacie o hardvery. Mozno tam ide pripojit disk za par grajciarov.

Presunut zlozku s naistalovanym programom (hra je tiez program), sa uspesne dalo za cias DOS-u.
Vo Windows sa programy instaluju a pri instalacii sa zapisuju/modifikuju polozky v databaze Registri, User, ApData ...

Tak (ako pise Wikan) je dost pravděpodobné, že ta hra pak nebude fungovat.

Je tu este jeden problem: zodpoveda ten PC aspon minimalnym poziadavkam danej hry?

No,možná právě jde o moderní trend. Terabajtové disky se zahazují a nahrazují se SSD o kapacitě 120GB. To samé,na herních stolácích za 35000.- už nezbývá v rozpočtu na DVD mechaniku ... a podobně.A pak tady řešíme že user nemá flešku,nebo USB kabel a podobné perly.