Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WIN 10-> win 7 prosim o radu

Zdravim, dnes se mi stala takove vec, zaklapl jsem notas a v pohode odesel delat jinou praci, kdyz jsem prisel a otevrel jsem ho, vyskocilo na me okno na aktualizaci a neslo nijak zrusit, ani po restartu vypnuti nic. Tak jsem to odklikal a nyni mam z win 10 win 7.. Proste cisty win7 nikde nic zadny soubory, co jsem mel ulozeny, vesmes prazdny disk. Neporadil by nekdo nebo nevi, co jsem mohl podelat? Diky moc.

Ked ide aj o data, tak to je pruser.
Rada: okamzite prestat s NB pracovat (kazde pouzitie znizuje mnozstvo potecionalne zachranenych dat).

Bud:
1. vybrat disk, pripojit ho do ineho PC (ako datovy, nesnazit sa z neho bootovat) a pouzit softver na zachranu dat
2. nabootovat WinPE, Linux a zachranovat data