Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zpomalený internet po změně hesla?

Zdravim, potřeboval jsem mít večer wifi bez náhodných lag spiků od ostatních lidí co jí použivali, takze jsem si po domluvě změnil dočasně heslo, jako to dělámm pakrat do týdne už nekolik měsíců. Jenže po připojení k wifi jsem si zacal všímat hrozně pomalých loadů prakticky všeho co využivá internet. Na steamu jsem si proto zkusil kolik mi to stahuje a z obvyklých 600 kb/s (vim, je to pomalej kšunt) se rychlost maxmilně zvedla na 10-20 kb/s a i to hodně rychly dropovalo. Změnim heslo zpátky, problém zůstává. Zkoušel jsem resetovat modem 2x, stejně jako můj wifi přijmač, stejně jako switchnutí z network profile na "random name" (coz jsou asi jen dva ruzny profily na stejnou wifi), ale pořád to běží hrozně pomalu. Se síťema se prakticky nevyznám, tak doufám že se v tom po mě někdo vyzná. Cokoli co by bylo třeba postnout dodatečně zkusim postnout jak to jen pujde, ale jen abych se sem dostal mi trvalo 6-7 minut, takže to bude trochu pomalejší odezva. Předem díky.

Je mi jasný že přímo změna hesla to neovlivnila, jen říkám že se to stalo hned po tom jak jsem si ho zmenil. Dřiv jsem to si to heslo měnil často, teďka to bylo po měsíční pauze asi, tak nevim jestli se něco během tý doby změnilo. Z toho mála googlování co jsem zvládl jsem se taky dočetl o nějaký změně kanálů, ale v tom se já už vůbec nevyznám. Každopádně jsem z vesnice a přimo v okolí tady žádná jiná wifi není, ale jak říkam, v tomhle se nevyznám. Co jsem ale během tý doby zjistil je že se rychlost netu občas vrátí na normal, tak na minutku, zhruba kazdych 20 minut. Jestli to pořád sedí na to rušení, jaký by byl fix?