Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Inštalovanie na HDD, nie SSD

Zdravím

Potreboval by som poradiť či sa dá nijak zmeniť aby mi automaticky inštalovalo a sťahovalo na môj HDD a nie SSD
So sťahovaním som si ako tak poradil a taktiež viem že pred inštaláciou programov alebo hier sa dá vybrať cieľová zložka no nie vždy
Mám win 10 ak to k niečomu pomôže

Predom ďakujem

že pred inštaláciou programov alebo hier sa dá vybrať cieľová zložka no nie vždy

Pokud něco chce do ProgramFiles na syst.disku C:,nemusí to jinde fungovat,tak to tam nech.
Cesta stahování se nastavuje v prohlížeči,třeba ve Firefoxu:Nástroje-Možnosti-Obecné-Stahování-uložit do... Chrome:Nastavení-dole rozšířená nastavení-stažené soubory do..
Ostatní prohlížeče to mají asi podobné.

Co se týká umístění stahovaných souborů,je volba úložiště snadná. Ovšem už možnost instalace software tak jednoduché měnit není. Vše se ukládá do systémových složek Windows a adresářů Program Files,ProgramData,Users a jiné a ty jsou povětšinou na disku C.Takže máš-li systémové SSD moc to neovlivníš.