Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s aktualizací windows

DObrý den, jak už podle názvu vypovídá mám problém s aktualizacemi windows. nechal jsem to vyhledávat od 18:00 hodin včera až do dnešních 10 hodin a stále to jen hledá a hledá .. chtěl bych se vás zeptat jeslti nevíte v čem může být chyba. OS windows 7
Změna kategorie, původně: Software. Windows jsou operační systém. (karel)

lel, mám presne totožnej problém, práve som matke preinštaloval OS a od včera 15:36 som dal vyhladávať aktualizácie, a zatím stále "zistuje sa dostupnosť aktualizácií" akurát v mojom prípade je to vo win8.1

no ja už som stiahol tiež tú aktualizáciu, konkrétne pre win8.1 to je KB3102812 a stejnak to "Zisťuje sa dostupnoť aktualizácií" píše večnosť, rovnako som už aj preinštaloval OS a dal znova vyhladávať už to hladá cez 4 hodiny.

no už som vyskúšal snad absolutne všetko čo sa so softwarom dalo vyskúšať aby tie aktualizácie stiahlo, stále len zistuje sa dostupnosť aktualizácií.... nemáte ešte nejaké rady?