Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ping

Zdravím,

Asi před 3 dny sem začal mít tento zajímavý problém. Když brouzdám internetem, stránky se načítají rychle a v pohodě a stahování jde taky rychle. Když však spustím online hru, ping mám třeba 5 sekund 30ms a další 3 sekundy 700ms.... do úterý to nedělalo, začalo to blbnout až teď. zkusil sem do cmd napsat ''ping seznam.cz -t'' a ping sem měl občas 19-21 a občas 1500-2500 :(... jinak mám net od Vodafone a jsem připojený přes wifi (což podle mě ale není ten problém protože sem přes wifi furt a nikdy to nedělalo). Co myslíte že by se s tím pingem dalo dělat??

upc je kabelovka. tak nízká rychlost (2mbity) se v jejich síti nedá dosáhnout, ani takový tarif nenabízejí, problém bude jinde. kabelovky mají nízký ping, to mají pařani rádi.
jiná věc je chování upc - nic, s čím bych chtěl podepisovat smlouvu.
a taky špatně vychází s některými poskytovateli obsahu, odnáší to zákazník směrováním provozu přes nesmyslné linky.
ideální operátor (cena, rychlost, odezva, stabilita, neblokování provozu, pokrytí) neexistuje.