Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak zprovoznit zobrazení na ntb online kamer do práce

Zdravím,
chci se zeptat, jestli by někdo nevěděl jak zprovoznit zobrazení na ntb online kamer do práce. Na ostatních ntb fungují, ale na tady tomhle ne. Zkoušel jsem všechny prohlížeče ale funguje to pouze a vždy jen na Exploreru.
Přikládám screenshot.

Děkuji moc za odpověď,
Dunlop74

Změna předmětu, původně: WEBKAMERY (host)

To je spíš dotaz na technickou podporu výrobce software pro sledování kamer.
Garantuje funkčnost pod jinými prohlížeči než Internet Explorer? To je podobně jako s internetovým bankovnictvím a jinými speciálními aplikacemi, některé prostě fungují jen pod IE, protože využívají např. různé applety.