Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Při spuštění APK zamrzne PC.

Předem chci popřát všem krásný večer a pohodové svátky volna :)

Již nějaký čas mě trápí pc cítím že něco je tam špatně a já absolutně nevím podle čeho přijít na to co... tak snad mi někdo z vás dokáže pomoci.

Hraji aktivně už nějaký čas hru League Of Legends.

Skoro pravidelně se mi děje že při zapnutí aplikace a spuštění hry zamrzne celý pc nefunguje absolutně nic krom ručního resetu teprv až potom co to restartuju a znova najedu na hru jde to.
Předem chci upozornit že to nemůže být hrou je více her co se mi takto začaly chovat.

Někde jsem četl ať zkusím udělat vyjímku ve firewalu... to jsem udělál a tímto to není.

Postup je stále stejný - podobných dotazů jsou tady v poradně stovky....

- otestovat RAMky
- otestovat pevný disk
- provést zátěžový test
- zkontrolovat teploty komponent
- kouknout do Prohlížeče událostí

Konkrétní postupy a programy viz. archiv poradny.

P.S.: v tvém dotazu by bylo vhodné uvést konfiguraci a operační systém

TiP ~ Spust Event Manager*Viewer (pruvodce udalosti) pres 'Prikazovy radek', klavesou kombinaci <WIN+R> a okopiruj|napis nasledujici text :

eventvwr.exe

• V Event Manager, najdes 'Udalosti', kde mas uvedené, co se zrovna stalo, nebo informace, proc k tomu zamrznuti doslo.

* Ilustracni obrazek.
[img=http://www.howtogeek.com/wp-content/uploads/2014/07/windows-8.1-event-viewer4.png]http://www.howtogeek.com/wp-content/uploads/2014/0 7/windows-8.1-event-viewer4.png[/img]

• Vyborne, vidim ze se bezjakych koliv problému dostal az kam jsi mel, bravo ! ;-)
Pro zjednoduseni, je ale zapotrebi se zamerit na urcitou dobu (cas), kdy doslo k tomu zaseku, z celkového EVENT celého OS za nejakou dobu uzivani je snad az nemozné najit kdyz se co a ceho tva chyba vypliva.
* Ono, asi to nedokazu vysvetlit na par radku i s postupem, ale je vhodne vytvorit vlastni EVENT 'chybové zprávy.' a hlidat jen je.
Ono i pres PowerShell jde také ziskat posledni EVENTs error pres get-EventLog -NazevLogu, ale to by bylo zbytecne koplikované.