Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem RAM Slot v Notebooku.

Zdravím, mám "problém" s mojim notebookom -> Lenovo Ideapad 100-15 IBD 80QQ... Podľa notebooku by v ňom malo byť 6GB RAM, mám to písané v systémovom infe, mám stiahnuté aj 2 softvéry, a to Everest a CPU-Z. Oba mi ukazujú, že v notebooku je naozaj 6GB RAM, a 2 RAM sloty. Dokonca je to tak písané aj v návode, ktorý bol k notebooku. Mám teraz po ruke jeden 4GB modul, tak ma napadlo že ho vymením a zo 6 GB spravím tak 8... Mal som vonku celú dosku, a na celej doske bol len 1 RAM slot, a v ňom 4GB modul. Nikde som žiaden ďalší slot nevidel. Viete mi prosím poradiť, či je niekde ten modul skrytý, alebo sa v notebooku vôbec nenachádza? . Ďakujem vopred a prajem príjemne prežité Vianočne sviatky všetkým! :)

Tu interní RAM, která je na desce, pravděpodobně nevyměníš....

The machine can come with the following configs
4 GB - 1 x 4GB module in replaceable slot
6 GB - 1 x 4GB module in replaceable slot + 1 x 2 GB onboard memory
8 GB - 1 x 8GB module in replaceable slot