Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nelze spustit PC

Zdravím,
mám problém s nastartováním PC. Už se mi to stalo několikrát, naběhne začáteční logo, potom se načítá windows, ale když se má zobrazit okno s účty a možnosti přihlášení, tak to nic nenačte. Nelze dokončit bod obnovení, windows si s tím sám neporadí a nedokáže to opravit. Vážně nevím co s tím je. Do nouzového režimu se dostanu.

až se dostaneš do windows, zkontroluj položky -> ms autoruns má záložky: logon (po spuštění), services (služby), scheduled tasks (naplánované úlohy).
zakaž automaticky spouštěné stupidity, lépe je rovnou odinstaluj.

v prohlížeči událostí (-> protokoly windows -> systém) hledej chyby po startu = událost "eventlog".
selhání služeb tam bude i z dob nouzového režimu, ty poznáš podle času, neřešit.

Ďalšia lama v poradí z nekonečných radov a zástupov, ktorá si okamžite po vyladení a záplatovaní čistej inštalácie OS, nainštalovaní SW balíkov, nespraví obratom image (bitovú) zálohu systémového oddielu niekam bokom.

Ak sa nevyznáš aspoň v základoch systému, predstavuje oprava OS cestou dotazov na fórach neriešiteľný problém. Pritom obnova OS z bitovej zálohy primárneho a aktívneho oddielu je otázkou niekoľkých minút do panensky nepoškvrneného stavu aký bol v stave zálohy.