Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nejde internet

Dobry den,
Po dlouhé době jsem zapl notebook a nejde mi Wi-Fi vždycky předním šla a teď najednou ne ani když do notebooku zapojil kabel a píše to bez internetu, zabezpeceno. Zkoušel jsem vsechno ale fakt už nevím někdo nějaké návrhy? Dekuji

Pokud ti píše, že jsi připojen, ale bez internetu, znamená to většinou problém v routeru. K routeru se připojíš, ale ten už tě nepřipojí k internetu. Restartuj router, případně zkontroluj nastavení DNS v připojení internetu na svém počítači. Mohl to změnit nějaký malware, který sis stáhnul.
Případnou kontrolou pomocí ADW Cleaner nic nepokazíš.