Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Asus nebo Lenovo

Ahoj všichni, hezké vánoce.
Chtěl bych se zeptat na Váš názor, jestli je lepší značka Asus nebo Lenovo. Vybral jsem si tablet shodných parametrů a podobné ceny. To co se liší je značka. Jakou by jste upřednostnili značku Vy? Děkuji za Váš názor.

Ja sice Vojto chapu, ze ty jako vic nez jen fanousek to mas tezky, ale je to urcita vizitka firmy, vime o problemech s notebooky, vime o problemech s nejakym jejich smartponem, kdo zaruci, ze za mesic se neprijde na problem v tabletu?

Plus Lenovo v CR servisuje Arvato, coz je firma s silenou povesti a treba LG uz od nich odeslo a myslim, ze nejsou sami. Pritom tohle se driv nevedelo, takze ty co k nim sli pred lety se daji omluvit a CR je prilis vzdalena vyrobcum a jeji trh prilis maly, aby se tu nekdo zajimal o servis a v dobe, kdy jini od Arvata utikaji, tak Lenovo jde si nechat delat servis od nich. To taky o necem vypovida.

Nezaručí to nikdo, ale to ostatně u žádného z výrobců.

Arvato je v ČR největší servis, vybavený nejmodernějšími technologiemi. Ve srovnání s jinými servisy je na tom Arvato nejlépe. Bohužel je největší, spravuje nejvíce zařízení a tak na něj je logicky i nejvíce negativních recenzí. Celý proces reklamací má Lenovo pod kontrolou a kdykoliv může jakkoliv zasáhnout. Arvatem má dokonce garantovanou určitou kvalitu, kterou když poruší, musí platit pokuty. Opravdu si nedovolí jen tak něco odfláknout.