Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výměna nerozbaleného mobilu.

Zdravím. Měl bych dotaz a omlouvám se, jestli je to jasné a jsem jen hlupák. Dostal jsem pod stromek telefon, ale je v černé barvě a já bych chtěl bílý. Mobil je ještě zabalen v původním obalu. Chtěl bych ho někam zanést s tím, že by mi ho vyměnili za bílý a já bych třeba trochu doplatil. Jenže je mi blbé se ptát, kde ho Ježíšek kupoval. Je možné když je nerozbalen ho zanést někam, kde by mi ho prostě vyměnili za bílý a nebyl by s tím nějaký problém? Chápu, že je to možná velká blbost, ale prosím jen mi zkuste poradit. Děkuji moc a krásné Vánoce všem :).

Když nad tím přemýšlím, jsem asi trochu úchyl, co se barev týče. Bílou prostě preferuji v každé situaci. Na černé mi přijde, že je vidět každé smítko a otisk. Ale to je jedno, já si to nějak zařídím, je mi už jasné, že to takhle nepůjde, ale nějak to vymyslím.

Telefon jedině vrátit v rámci 14 dní (pokud je opravdu stále zabalen) a vybrat si za něj černou verzi. K tomu je ale samozřejmě potřeba účtenka a přesné místo nákupu (někteří prodejci jsou ochotni vyměnit zboží i na jiné prodejně, někteří vás jen seřvou a pošlou vás do prodejny, kde byl telefon koupen).