Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Špunty za přijatelný poměr cena = výkon ?

Zdravím,
sháním se po nějakých špuntech hlavně k mobilu a občas PC hrám. Měl jsem 2x sluchátka od Sony za 490 Kč a předtím nějaká Geniuss sluchátka za cca 120 Kč. Životnost každých se pohybovala kolem měsíce. Nemá tu někdo nějaký tip, třeba sluchátka která sám používá? Rád bych aby v tom bylo slyšet vše (aby nebyly moc ztišené jako se mi to stalo u Sony 2x po sobě) a nějakou chvíli to vydrželo, samozřejmě nechci nic nekvalitního. Předem díky za jakékoliv tipy :)

Používat dlouhodobě špunty,navíc nějaké drahé se asi nevyplatí. Krátká životnost,nevalná kvalita. Nic nenahradí dobré klasické hlavové.Za ty se neboj utratit více. Za 120.- asi nic dobrého nepořídíš.Většinou hráči používají sadu s mikrákem.