Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem JS - Jak zjistit název funkce

Zdravím,
jde nějak prosím zjitit název funkce ve které se bude ten název zjišťovat ? Děkuji

function NejakaFunkce ()
{
     console.log ( ???? ) ; // vypise nazev funkce, v tomto pripade NejakaFunkce
}
function JinaFunkce ()
{
     console.log ( ???? ) ; // vypise nazev funkce, v tomto pripade JinaFunkce
}

Nevím zda si rozumíme :-/ Myslíš tohle ?

function myFunc() {
  if (myFunc.caller == null) {
    return 'The function was called from the top!';
  } else {
    return 'This function\'s caller was ' + myFunc.caller;
  }

Pokud ano, kde to zjišťuje ten název ? Díky

Tak tohle

console.log(arguments.caller.callee.name);

mi vypíše chybu

Uncaught TypeError: Cannot read property 'callee' of undefined app window.onload

zkoušel jsem i tohle

console.log(arguments.callee.caller.name);

ale taky to píše chybu

Uncaught TypeError: Cannot read property 'name' of null app

Tak co je špatně ? Děkuji