Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nvidia Geforce4 MX440 ovladače

ahoj sháním ovladače na tuhle starou šunku.Našel jsem pár ovladačů ale některý hry stejnak nejedou jak maj (mám mikrolagy,pády fps) a to i u her který tahle šunka má zvládnout.Mám podezření na ovladače chtěl bych je zkusit reinstalovat ale nevím kde najít nějaký 100% spolehlivý. Dokáže mi někdo pomoci ? Díky

Jo díky tam jsem to právě poprvé hledal ale ve špatné kategorii.Kdo by měl stejný problém musíte vybrat hlavní kategorii Legacy a pak podkategorii MX440 nebo tak nějak.Ještě se zeptám... když reinstaluji drivery musím odinstalovat kompletně ty původní ? Je normální že mi po reinstalaci zůstalo původní nastavení ?

Děkuju mnohokrát večer se do toho pustím.To už není možný jak ty hry jedou špatně když to nemám zavirovaný nic a všechny minimální požadavky splnuju.I kámoš co se v tom vyzná na to koukal a prej musí bejt určo něco na té GK protože když sme koukali při hře do správce úloh tak CPU, Ram jelo ani ne na čtvrtinu.