Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nastavenie tlačiarne cez LAN

Dobrý deň mám tlačiareň HP 1505n a chcel by som hu zapojiť cez lan kábel do routera. Problém je v tom že neviem IP adresu tlačiarne. V routery mi hu neukáže a keď vytlačím konfiguračnú stranu tak tam tiež neni.

Stlačil som Go a Cancel ale nevytlačí mi config keď stlačím tlačítko tak v tlačiarni len niečo ´ťukne´ a dosť. Včera mi to raz vytlačilo ale nebola tam žiadna IP iba informacie o tlačiarni a podobné blbosti.

Nemůže být problém v tomto?

NOTE: The HP LaserJet P1500 Series network models only support IPv6.

Mimochodem, tomuto pánovi se (narozdíl od tebe) IP adresa na testovací stránce tiskne:

My HP LaserJet P1505n, connected by Ethertnet to my LAN, has been working flawlessly for three years. The last time I turned it on, it could not get an IP address by DHCP. I verified this by printing a self test page. The IP adress is 0.0.0.0. I looked at the self test page from three years ago and saw that the IP address was 192.168.0.100.