Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém se sekanim her.

Zdravim, mam mensi problem se sekanim her... muj PC:
Procesor: Intel Core i5-6500 3,2 GHz turbo 3,6 GHz
Grafika: NVIDIA GeForce GTX 1060 3GB
RAM: 16 GB
Zakladovka: MSI B150 Gaming M3 - Intel M3
OS: Win 7 Professional

Myslim si ze treba hra jako GTA V, Far Cry 4 nebo Tomb Rider bych mel rozjet v pohode... nicmene mene narocnejsi hry jako CS:GO, Nebo Farming Simulator 2017 bych mel rozjet na max bez sekani, ale nedeje se tak hru rozjedu na plno ale sem tam se to lehce sekne trosku me to stve... prosim o radu diky... PS: Pocitac mam 2 mesice starý..
Změna kategorie, původně: PC sestavy. Nechceš PC sestavu. (karel)

• Zkus pouzít funkci [V-Sync], ono 'lehce seknou' je siroky pojem, sekají se pri jaké hranici FPS (snímku za sekundu) ?
TiP~ U nekterych her, muze nekteré problémy odstranit spustení hry na místo plného rozlisení v "okne" FullScreen/border.