Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ubuntu - Linux nechce nabootovat

Zdravím, bootuji Linux z USB a při pokusu o boot mi to napíše

GNU GRUB version 2.02 beta2-36ubuntu3

Minimal BASH-like line editing is supported. For the first word, TAB lists possible command completions. Anywhere else TAB lists possible deviceor file completions.

Nevíte co s tím? Předem díky.

Nic mi nejde. Nešlo by ono grub.cfg upravit ručně třeba v notepadu?

Po zadání "search.file /boot/grub/grub.cfg" mi naskočí hláška "No such device: /boot/grub/grub.cfg"
"search.file /grub/grub.cfg" stejné.

Potom jsem zkusil:
ls
tam mi vyjelo (memdisk) (hd0) (hd0,msdos1) (hd1,msdos2) (hd1,msdos1)
ls (hd0)
Filesystem is unknown. A to píše u všech možností.