Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem hodinky s lokátorem

dobrý den,prosím o radu..koupili jsme synovi hodinky helmer 703.dali jsme do nich sim kartu,internet funguje,vyzkoušeno.stáhla jsem si aplikaci do mobilu SeTracker2.Ale v této aplikaci vidím pouze lokalizaci hodinek.Pokud chci ale přes toto nastavit tel.čísla a ostatní nastavení,ukazuje mi to,že zařízení je offline.Jinak normálně ze svého mobilu se na hodinky dovolám.Také nevím jak nastavit čas na hodinkách,datum,atd..Poradíte mi někdo prosím?Děkuji

Tipoval bych, že SeTracker2 je jenom na sledování hodinek přes Internet nebo SMS, ale nastavují se buďto přímo v menu hodinek, přes jinou aplikací nebo možná i přes přes SeTracker2, ovšem v momentě, když jsou spárovány s mobilem přes BT.

Edit: Taky mohou být jednoduše vadné: https://www.alza.cz/trendy/helmer-lk-703-modre-d4401290.htm?kampan=adpla-tr_vyrobci_hodinky_chytre_c_9062908_1o1_HLM015g&gclid=EAIaIQobChMIle7fnYe51gIVxzLTCh1A-g1nEAQYASABEgJ5u_D_BwE#discussionPosts!