Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Myš Evolveo MG611

Dobrý den chci si koupit myš (Evolveo MG611) ale na výrobní stránce se píše že kompatibilita:Windows 95/98/NT/ME/2000/XP/Vista/W7/W8 boužel W10 tam není.No já mám W10 takže asi nemá cenu si to kupovat co?

Ano, myš fungovat bude, ale jestli bude fungovat ovládací software, kterým se např. nastavuje DPI, speciální tlačítka a další featury, toť otázka.

Osobně bych se této značce vyhnul. Herní myš za 199,- Kč? Jsi tak bohatý, abys mohl kupovat levné věci?