Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nabíhání PC - deska AsRock 775i65G

Když zapnu PC tlačítkem power tak trvá cca 5sec až 10sec než se na obrazovce objeví první hlášky (monitor je bez signálu). Pak najednou to naběhne a nabootoje se normálně až do Windows poměrně rychle. Je to normální?? U předchozích PC které jsem měl, okamžitě po zapnutí tlačítka power ihned naběhly hlášky.

Mám Radeon 9600XT a taky trvá 7 vteřin než se objeví první obrazovka s BIOSem, ale když sem měl svou stařičkou GeForce 2 MX400 tak to jelo od začátku napsalo GeForce 2 MX400 a teprve pak se to rozběhlo na boot atd. Zřejmě to bude normální, protože tyto novější karty to už asi nemají.