Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hardware - jakou desku pro CPU AMD FX-6300 a grafiku GTX 550 Ti?

Dobrý den,
chtěl bych si koupit nový procesor a k tomu i základní desku, a potřeboval bych poradit pokud by na základní desku seděla grafická karta a procesor, procesor který si budu kupovat je : AMD Vishera FX-6300 , a
grafická karta : Nvidia Geforce GTX 550 Ti, a potřeboval bych poradit nějakou výkonnou ,, herní " základní desku na kterou by to vše pasovalo. Do 3000 max.
Děkuji za rady.

Dotaz Hardware v kategorii Hardware. Opravdu geniální!
Změna předmětu, původně: Hardware (host)

nějakou výkonnou ,, herní " základní desku

• "Vykon" zakladni desky dela jeji osazeni s primim dopadem na stabilitu, na tvé CPU je nejlepsi volba Gigabyte Gaming na chipsetu 990FX|990X jestli ches delat OC, nebo levnejsi ale korektni MSI 970 Gaming.
• Obe dve zakladni desky znam, az na drasi 'Asus ROG Formula' (snad nejlepsi deska se Socket AM3+ na Overclocking, se kterou jsem se kdy setkal), patri opravdu snad k tem nejlepsim a to i v pomeru Cena|Osazeni.