Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 10 - "Počítač se nespustil správně"

Zdravím.
Asi 3 dny zpátky jsem koukal po netu a najednou se mi restartoval notebook s Windows 10 a při spuštění mi začal hlásit, že se počítač nespustil správně.
Samozřejmě všechny možné funkce jako obnovení, restart, přechod do nouzového režimu nebo přeinstalování Windows nefunguje.
Při obnově mi to ukáže, že se vyskytla chyba a nic nebylo obnoveno. UŽ jsem zkoušel i úplné smazání všech dat a obnovení do továrního nastavení, ale opět bez výsledku.
Nevíte někdo co s tím?

• Ulà, o jaky typ pocitace jde presen ?
• To PC jsi jiz zakoupil s OS ?

Při obnově mi to ukáže, že se vyskytla chyba a nic nebylo obnoveno

• Je opravdu podstatné, aby jsi uvedl o jakou 'CHYBU' jde presne, kazda chyba ma své specifické oznaceni.

Když zapnu notebook, naběhne mi černá obrazovka, uprostřed Asus. Po nějaké době se tam ukáže - diagnostika počítače a po cca půl minutě tam naskočí obrazovka - Automatická oprava
Počítač se nespustil správně
Klikněte na restartovat a restartujte počítač. Někdy se tím problém vyřeší. Můžete taky kliknout na Upřesnit možnosti a vyzkoušet další možnosti opravy počítače.
Když dám restartovat, udělá to úplně to samé jako při startu.
Když dám upřesnit možnosti, vyskočí mi tam možnosti:
Pokračovat
Použít zařízení (přes USB nebo DVD)
Odstranit potíže (obnova do továrního nastavení) a nebo ještě další nabídka (obnovení systému, obnovení z bitové kopie systému, oprava spouštění systému, příkazový řádek, nastavení firmwaru UEFI a nastavení spouštění).. Zkoušel jsem všechno možné a výsledek je pořád stejný.. Buď poté restart PC a zase to samé a nebo chyba.. Specifikovat chybu nemohu, protože mi tam víc nepíšou.
Jinak děkuji!