Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nová grafika

Zdar chlapy, nenasla by se tady rada pro uplnyho Joudase? Chtel bych si poridit novpu grafiku na hrani her, rozpocet do nejakej 9 max do 10 tisic. Zbytek kompu mam udelanej, mam i5 6500, asus h170 zakladovku, 16gb ram, evga 700w zdroj.
Moc diky za rady .

• GTX@1060 6Gb, nebo RX480 8 GB jsou nad vykon Just Cause 3.

TiP ~ Za 10 000Kc jde sehnat i AMD Fury/X 4Gb [ Fury nepouziva klasickou pamet DDR ale HBMktera je nekolikanasobne rychlejsi], ktera stale patri mezi nejvykonejsi grafické karty AMD vubec, kde se vykonem drzi jeste nad GTX@980 !!
* Plna podpora DX@12, Shader Model 5.0, AMD Liquid VR Technology, rozliseni VSR i UVD
Sapphire R9 Fury Nitro : http://www.sapphiretech.com/productdetial.asp?pid= B962294E-9DBC-470E-A817-46EC0AA5B14A&lang=eng

Ulà, hned bych skocil po té GTX@1060 Strix :-p
Na jakém hrajes rozliseni FHD@1080p ? Jestli ani, tak s tou GTX@1060, spustis prakticky vsechny hry na HIGH|ULTRA
* Navic ve hrach muzes pouzivat stinovani Nvidia PCSS, HairWorks, PhysX, ci Dynamic FUR.