Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WMM problém s videem( *.avi)

Dobrý den
Ve Windows Media Maker chci udělat film ze klipů natočených digitálním fotoaparátem s výstupným formátem *.AVI.Problém je v tom že když dám jednotlivé klipy do časové osy nebo scénáře tak mi nejde zvuk ale když si pouštím jednotlivé klipy ve WMM tak zvuk je v pořádku co s tím děkuji předem za rady vita.skrabal(zavinac)o2active.cz

myslis windows movie maker?
cece v nem nedelam ale ted jsem si to zkusil - hodim tam avi - ten rozdeli na ose na video a zvuk takze by to nemel byt problem.
---
mozna fotak uklada zvuk do exotictejsiho formatu - zjisti jaky zvuk (video inspector,gspot) instalni kodek a zkus znova - a az te to prestane bavit tak si to pospojuj ve virtual dubu - prace na 5 minut

ano ve windows movie make mě funguje samotný klip ze zvukem v pořádku ale jak dám ten klip do časové osy nebo scénáře tak my přestane jít zvuk, prosím přiblížit co to je "VIDEO INSPECTOR INSTALNI KODEK A VIRTUAL DUBU" díky předem za pomoc

video inspector - (www.kcsoftwares.com )program co zjisti ktery kodek je potreba pro prehrani/upravu videa + odkaz na stazeni pripaneho kodeku
---
instalovat kodek - mno mozna se to zda nelogicke ale pokud zvuk prehraje neznamena to ze ho umi zpracovat - viz video inspector a stazeni kodeku
---
virtual dub - free strihovy program kterym lze spojit a sestrihat video k plne spokojenosti viz treba http://www.google.com/search?q=spojeni+videa+virtua ldub
nebo jechovo popis vd.php
---
pouziti movie makeru je svym zpusobem nestastne - ulozi to jako svuj format wmv ktery nemusis prehrat vsude.

Tak jsem si stáhl ten kodek inspektor a natáhl do něho jeden náhodný klip s toho digitálního foťáku a ukázalo se toto: audio kodek je v pořádku ale jaké mé překvapení video kodek není ale Windows Media Player nebo RealPlayer se to přehrává dobře chápu to dobře když řeknu že každá aplikace ať už Windows Media Player nebo RealPlayer má vlastní kodeky a prostě WMM tento kodek chybí nebo jak to je já s tým videem začínám tak budu vděčen za každou radu,taky mám virtual dub a potřeboval bych poradit ohledně toho to programu anglicky neumím moc díky za pomoc!!!!

pokud inspector hlasi kodek neznamy je tam cudlik na stahnuti - to te presune na stranku kde by mel byt odkaz na stazeni.
----
stahni cesky virtualdub virtualdubcz.html
---
videa co chces spojit je idealni pojmenovat jako 1.avi,2.avi,3.avi
virtual dub
soubor
otevrit video
v okynku dole nech zaskrtle
automatically load linked segments
vyber prvni video a otevrit
jelikoz jsi to mel zaskrtle nactou se vsechny videa 1,2,3,4... (podminkou spojeni je stejny kodek,stejny frame rate,a stejny rozmer - coz myslim bude pac jsi to delal stejnou kamerou patrne bez nejakeho manipulovani).
a ted das z menu video - prima kopie,audio - prima kopie a das ulozit jako moje velke video.avi
navod zde vd_split.php
---
edit// na dlouhe zimni vecery navody co jsou kodeky filtry jak se pracuje s virtual dubem apod.