Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Procesor

Dobrý den mám takové dilema chtěl bych koupit notebook jako dárek .. takže tak cca do 10 000 a když si tak nějaký vybírám tak je zde většinou rozdíl jen v procesoru .. tak jsem se chtěl zeptat .. jestli si mám vybrat spíš 4 jádrový a nebo 2 jádrový, který je ale výkonnější co myslíte že je lepší ? :-) předem děkuji za odpovědi :-).

Děkuji přesně toto jsem potřeboval , jen ještě jeden dotaz co říkáte na řadu Pentium kupovat či nekupovat tím samozřejmě myslím spíše 4 jádra (často jsem slýchával že Pentium .. je na *****)a existuje i varianta [4Core|2Thread] ?? - já bych řekl že ne .. ale chci se radši ujistit - děkuji za odpověď :-)