Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přetáhnutí programu na jiné PC

Zdravim Vás,
rušíme starý PC na našem podniku a potřebujeme z něj přetáhnout data na nový NB. Samozřejmé vím jak přetáhnout soubory, ale na starém PC máme program Member Pro, který slouží jako informační systém pro vedení a správu podniku.
Problém je v tom, že když jsem na nový NB přesunul tento program a všechny jeho části, program se spouští s touto chybovou hláškou (viz.obr.) a nespustí se.
Umím si to přeložit, ale nedokážu přijít na to jak tento problém vyřešit, ano zkoušel jsem i Google, ale také jsem neuspěl...

Za případné rady děkuji.

Program se přenáší tak, že se udělá záloha dat (nikoli ale programu), následně se program KOREKTNĚ nainstaluje na nové PC z původního instalačního balíku, případně opatchuje na verzi potřebnou pro obnovu zálohy a nakonec se obnoví záloha dat ze starého PC.

Tím se omezí případné pozdější "překvápka" s nefunkčností na minimum.

Přišlo mi blbé na to někoho volat, když chcu pouze změnit PC, tak to zkouším sám a v oboru IT jsem naprostý amater..

ano, tak sa budes hrat na ramba. sak co na tom, ved to je lahke, to pojde, co by ma mohlo prekvapit, ze....sak len menim pc...sak sa len vsetko zmeni.

Nic o tom nevies a tudiz sa nemas co do tychto veci ondit. Zavolaj si ITckara co sa vam o to stara, nech ti to vyriesi. Na to ho tam mate. Ty nic nevies o tom ako to funguje. Zbytocne si tento dotaz zakladal, pretoze si toto mal urobit automaticky.

zkoušel jsem i Google

vždyť máte placený program s podporou(?), ta by měla s transferem pomoct (až na trochu blbé datum, nech to na leden).
máte vůbec instalačky, víte, kde je ta podpora?
proč se do toho pouštíš ty, když nevíš co je to "service"? běžící služby na starém pc vypíše ms autoruns.
ale nainstalovaný program se nepřenáší kopírováním, najdi ty instalačky.