Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC zostava do 1800€ bez DPH

Zdravím,

chcel by som si nechať poradiť, aké komponenty mám kúpiť pre nadupanú PC zostavu do 1800€ bez DPH.

Budem veľmi rád ak mi napíšete, aké komponenty sú dnes najlepšie do môjho cenového stropu.

PS: nechcem žiadne podsvietené skrinky, ventilátory, LED pásiky a iné kolotočariny :)

Ďakujem za rady.

Diky za reakciu,

vies mi aj nejako odvovodnit, preco mam brat od nich? Maju kvalitne zdroje? 750W len preto, ze viac utiahne, tym padom nebude tak namahany pri záťaži. Alebo sa pletiem?
Pamäť 32GB je hlavne kvoli editu FullHD videa a 3D animaciam.
Pasta viem ze je v baleni, ale radsej dam nieco co je kvaitnejsie.
120 ventilatory su na vodne chladenie, tym co su v baleni, neverim :D