Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Cistic telefonu

Dobry vecer,
Muj telefon je super, avsak seka se... Asus a501cg, nechci jej jeste menit. Zkousel jsem advanced system care (mobilni verze), master cleaner a ccleaner. Nejlepsi mi prisel ccleaner, avsak neni dostacujici... Nedoporucite lepsi? Nemam root...

Myslim ze hlavni je smazat cache aplikaci jako je facebook (messenger + appky), kdyz to udelam rucne... Telefonu to pomuze, ale tak na den.

Diky vsem predem.

Hezky vecer.

jdi do nastaveni - obnova tovarniho nastaveni a uz tam neinstaluj zasiraci appky "advanced system care (mobilni verze), master cleaner a ccleaner", ty se podepisou na sekani asi nejvic.

Jinak SoC Intel Atom Z2520 se proste sekat bude, protoze je velmi slaby.

"aplikaci jako je facebook (messenger + appky)" je bohuzel problem, nebot je neustale diky flagum vsude mozne aktivni a velmi narocna na vykon procesoru, ktery ale tvuj foun proste nema.