Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace W7 profesional 64b

Dobrý den,
koupil jsem si do stolního PC místo staré Sata III nové SSD. Stáhl jsem z webu ms instalaci W7 profesional 64B. Vytvořil jsem bootovací flashdisc a jdu instalovat. Problém nastal až po druhém restartu, od té chvíle mi nezapne myš ani klávesnice tudíž nelze dokončit instalaci. prohazoval jsem je do různých usb, zkoušel jsem je i na jiném PC (a jsou funkční), ale ani jedno se prostě nerozsvítí. Motherboard je Asus Sabertooth Z87, myška je Razer Naga a klávesnice Genius Gaming KB-G265 CZ+SK. Na starém HDD kde je windows 7 ultimate jdou také v pohodě, ale v té nové instalaci je prostě nejde zapnout. Poradíte někdo prosím?
Děkuju Kubas

Tak nic v BIOSu jsem nastavil secure boost na other system a furt mi ani myš ani klávesnice nefachá. jsem z toho Jelimán. Přítom starou verzi na Sata III spustím normálně ,ale tady jak doběhne při instalaci copiing files tak se myš i klávesnice vypne a jsem nahranej už pak neudělám nic než natvrdo vypnout.