Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Update BIOS u desek Gigabyte

Mám GA-K8NF-9 a jsou tam problémy se stabilitou OS.

Chtěl bych se proto zeptat jestli "flešnutí" BIOS u desek Gigabyte je nějak mimořádně citlivá záležitost. Zatím jsem měl vždy co do činění jen s deskami Intel a MSI. Tam níkdy problém nebyl.

Díky.

Ha, včil něco béknu. Kolega z práce (naprostý lamalam), stáhnul z netu BIOS
pro svoji XY kdovíjakou desku a evidentně se náhodou trefil, patrně pomocí
softu dodaného k desce. Pak v BIOSu našel volbu Upgrade BIOS nebo něco podobného,
zadal cestu ke stáhnutému souboru a mrd ho, BIOS se upgradoval a nemá problém.
Podotýkám, že anglicky umí jen OK, YES a NO. To píše...