Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zavirovaná knihovna NAudio 1.7.3?

Zdravím
Z naudio.codeplex.com jsem si chtěl stáhnout knihovnu NAudio 1.7.3 ale můj prohlížeč firefox ve kterém mám plugin Avast online Security to mu zabránil taky to může být planý poplach ,jak to udělat abych si ho prověřil pomoci www.virustotal.com skoušel jsem to pomocí zadání URL ale nevím co tam mám dát za odkaz? Nebo ještě lépe kde bych tuto knihovnu jinde sehnal? díky

Díky za test ale než si ho stáhnu tak bych potřeboval poradit jak tuto knihovnu přidat do visual studia 2015 comunity? ti si asi řekneš podáš mi prst a on se zachová takto :-) ale já jsem trupka stydím se za to že se pořád něco učím a pořád nic neumím ale když v mém životě není jiná radost než tato :-[