Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nový pc - lagy a sekanie (video)

Mám zostavu:

ASROCK 980DE3 / U3S3
AMD FX-8350 Eight-Core
MSI GTX 1060 3GT OC
Seagate Barracuda 3.5" 2TB
Kingston DDR3 8GB 1866MHz
Zalman ZM600-LX
Zalman Z1 NEO

a trápia ma neskutočné lagy v hrách konkrétne tých náročnejších ako FAR CRY 4, CRYSIS 3 ale stalo sa mi to i v menej náročnej hre TROPICO 4 (v cs 1.6 to nemávam). V podstate ide o to že pc na cca 10-15 sekúnd úplne zalaguje. Môžem mať nastavenú akúkoľvek grafiku i na nízkych detailoch mi to robí tiež. Ovládač mám nainštalovaný najnovší. Bojím sa že dáky komponent bude vadný, ale možno to bude len dákym nastavením. Prosím pomôžte :( za každú radu ďakujem vopred.

VIDEO v cca 21 sekunde: https://www.youtube.com/watch?v=Dq09UsAS8zI&featur e=youtu.be

velmi špatná deska a zdroj na FX-8350 to nedává nejspíš kaskáda, chtělo by to sledovat vytížení a teploty, to FX sice deska podporuje, ale zdůrazňují tam něco ve smyslu použití chladiče ofukující okolí...
když už to máš, tak aspoň pořešit airflow ve skříni a podvoltovat CPU či nižší takty klidně, vypnout turbo a mít zapnuté CnQ

• Zacneme treba s ovladaci, co jsi instaloval, verzi Windows mas jakou ?
• Nekteré hry jsou zkratka spatne optimizované na CPU AMD, jako treba ARMA 3 kde stezi i s GTX@1080 vytahnes 40FPS.
* Navic tva zakladni deska neni zrovna to, co by se k FX8350 hodilo zrovna nejvic, opravdu radeji zmer i teploty.